Pomůžeme vám najít práci...

V dnešní době pracují lidé s epilepsií na stovkách různých pracovních pozicích a mnoho lidí s epilepsií má kontrolu nad svými záchvaty, ale ne všichni lidé s epilepsií to tak mají. Příležitostné (nebo poměrně časté) záchvaty mohou způsobit, že hledání vhodného zaměstnání je obtížnější, ale rozhodně není nemožné. 

Číst dál: Hledání zaměstnání

Veletrh práce představuje možnost zeptat se na zaměstnání v neformální prostředí, bez jakéhokoli tlaku a strachu z pohovoru. Poskytuje prostor pro střetávání zaměstnavatelů a uchazečů, kteří si mohou navzájem vyměnit informace, jakou práci poskytují či jakou hledají. V rámci veletrhu bývají často i užitečné přednášky, které uchazečům pomáhají v cestě nalezení práce. Níže naleznete odkazy na různé veterhy v České republice.

Číst dál: Veletrhy práce 2017

Pro velký zájem veřejnosti MPSV vydalo aktualizovanou „Příručku pro osoby se zdravotním postižením v roce 2016“. Příručka si klade za cíl usnadnit lidem s handicapem orientaci v mnohdy složitém sociálním systému. Aktualizovaná verze obsahuje mimo jiné informace o tom, že letos se poprvé od jeho zavedení zvýšil příspěvek na péči. Obsahuje ale také řadu dalších důležitých informací, tipů a rad.
 

Ke stažení zde

Číst dál: Příručka pro osoby se zdravotním postižením v roce 2016

Přihlaste se

Provoz portálu podpořili

 
 
 

Kde nás najdete

Thomayerova nemocnice

Pavilon A1, Vídeňská 800

140 59, Praha 4

info@epistop.cz

Jsme také na...

Facebook
Twitter
Youtube
Googleplus

Spolupracujeme