Pomůžeme vám najít práci...

Nově vzniklý projekt „Komplexní pomoc pacientům s epilepsií při vstupu na trh práce“ je realizován občanským sdružením EpiStop a touto cestou bych Vám ho ráda ve stručnosti přiblížila.

Projekt je financován evropským fondem v rámci programu OPPA a odborně ho zaštiťuje MUDr. Jana Zárubová.

Jedinečnost tohoto projektu spočívá v

 poskytování komplexní pomoci lidem s epilepsií, kteří mají potíže s nalezením či udržením si zaměstnání. Za cíl si klademe zlepšit postavení lidí s epilepsí na trhu práce. Klientům poskytujeme individuální sociální poradenství, které je zaměřeno na pomoc a podporu klientových vlastností a schopností, které jsou klíčem pro nalezení si pracovního místa. 

Klienti budou mít také k dispozici tréninková pracovní místa v Naší kavárně a dobrovolnickém centru Lékořice, zejména dlouhodobě nezaměstnaní budou moci opět zažít pocit odpovědnosti a získají pracovní návyky a praxi. Zvláštní pozornost chceme také věnovat osobám z cílové skupiny, které mohou být ohroženy na trhu práce z důvodu věku (pod 25 či nad 50 let).

 

Nedílnou součástí bude i spolupráce s konkrétními zaměstnavateli, které budeme seznamovat s problematikou a možnostmi zaměstnávání osob s epilepsií.

 Na závěr jen doplním, že v případě Vašeho zájmu či dotazů nás můžete kontaktovat. nebo nás najdete v Thomayerově nemocnici v pavilonu A1.

Komplexní pomoc klientům s epilepsií při vstupu na trh práce. - Popis projektu ke stažení ve formátu PDFPopis projektu ve formátu PDF

Přihlaste se

Provoz portálu podpořili

 
 
 

Kde nás najdete

Thomayerova nemocnice

Pavilon A1, Vídeňská 800

140 59, Praha 4

info@epistop.cz

Jsme také na...

Facebook
Twitter
Youtube
Googleplus

Spolupracujeme

Soukromé zdravotnické zařízení AV Institut