Pomůžeme vám najít práci...

Nabízíme Vám možnost zapracování na našich tréninkových pracovištích. Jestliže vstupujete na trh práce nebo jste delší dobu bez zaměstnání či máte epilepsii krátce a nevíte, jak s ní zvládnout pracovní nasazení, je tato služba určena právě pro Vás. Pomůže Vám osvojit si nebo připomenout pracovní návyky, stanete se součástí kolektivu, získáte možnost dokázat si, že na to máte, a za odvedenou práci dostanete zaplaceno.

Číst dál: Tréninková pracovní místa

V rámci projektu nabízíme našim klientům celou řadu služeb, jejichž cílem je připravit klienty pro volný pracovní trh. V rámci individuálního plánu, který klientům připravujeme na míru, máte možnost si využít:

Poradenství (poskytované individuálně nebo skupinově formou tzv. Job klubů)

Pracovní pohovor nanečisto

Tréninková pracovní místa

Rekvalifikace

Na cestě k novému zaměstnání Vás čeká několik důležitých kroků: správné sestavení životopisu, vyhledání vhodných nabídek zaměstnání, psaní motivačních dopisů, a když uspějete, přijde Vám pozvání na pohovor se zaměstnavatelem, případně s personalistou.

Správně zvládnutý pohovor Vám může otevřít dveře do nového pracoviště, a i kdyby se to nepodařilo, může Vám alespoň otevřít oči a vy si můžete uvědomit, na jaké pozici chcete nebo naopak nechcete pracovat.

Firma GlaxoSmithKline v rámci spolupráce s občanským sdružením Epistop nabízí našim klientům možnost zkušebních pohovorů vedených jejich personalisty v prostorách firmy na Pankráci.

Číst dál: Pracovní pohovor nanečisto

Přihlaste se

Provoz portálu podpořili

 
 
 

Kde nás najdete

Thomayerova nemocnice

Pavilon A1, Vídeňská 800

140 59, Praha 4

info@epistop.cz

Jsme také na...

Facebook
Twitter
Youtube
Googleplus

Spolupracujeme

Soukromé zdravotnické zařízení AV Institut