Pomůžeme vám najít práci...

Nabízíme Vám možnost zapracování na našich tréninkových pracovištích. Jestliže vstupujete na trh práce nebo jste delší dobu bez zaměstnání či máte epilepsii krátce a nevíte, jak s ní zvládnout pracovní nasazení, je tato služba určena právě pro Vás. Pomůže Vám osvojit si nebo připomenout pracovní návyky, stanete se součástí kolektivu, získáte možnost dokázat si, že na to máte, a za odvedenou práci dostanete zaplaceno.

Na tréninkovém pracovišti je Vám k dispozici takzvaný supervizor. Jeho úkolem je sestavit společně s Vámi, ergoterapeutkou a doporučením lékaře náplň Vaší práce tak, aby vyhovovala Vašim schopnostem i případným omezením. Je Vaším průvodcem na pracovním místě, můžete s ním konzultovat případné nejasnosti i nejistoty. Zároveň pozoruje Vaši práci a dává doporučení, co na čem zapracovat, abyste se lépe uplatnili na volném pracovním trhu. Závěrečné hodnocení supervizora můžete zároveň využít i jako refenci pro zaměstnavatele.

Tréninkové pracoviště Naše kavárna nabízí možnost osvojit si dovednosti v kavárenském podniku. Klient vykonává pomocné práce, jako je úklid pracoviště, práce s myčkou aj. Na vlastní kůži i vyzkouší práci v týmu a plném provozu, dodržování pravidel a zároveň poznává svoje možnosti v rámci epilepsie a práce.

Naše druhé tréninkové pracoviště je v dobrovolnickém centru Lékořice, kde se klient setká s administrativní prací, která je mu přidělována individuálně v souvislosti s jeho schopnostmi.
Na tréninkové pracoviště klient dochází většinou jednou týdně na 4 hodiny po dobu min. 6 týdnů a max. 3 měsíců. Práce je finančně ohodnocena.

Přihlaste se

Provoz portálu podpořili

 
 
 

Kde nás najdete

Thomayerova nemocnice

Pavilon A1, Vídeňská 800

140 59, Praha 4

info@epistop.cz

Jsme také na...

Facebook
Twitter
Youtube
Googleplus

Spolupracujeme

Soukromé zdravotnické zařízení AV Institut